RAJD ZUCHOWY - "Jak ukraść księżyc"

CZUWAJ !!!Zapraszam wszystkie gromady na rajd o tematyce minionkowej ,,Jak ukraść księżyc''. Naszym celem będzie zdobycie księżyca czy uda nam się wyprzedzić Gru? Data: 5.03.2016 ( sobota)Miejsce: cytadela, początek i koniec przy dzwonie pokojuGodzina: 10:00- 13:00Strój: każdy uczestnik powininien mieć na sobie coś żółtego (bez mundurów)Partol= zuchy + drużynowy lub opiekunReszte kadry prosimy o pomoc w obstawie ( strój, który będzie przypominał minionka)Zgłoszenia do 26.02.2016 (piątek) na adres emeil roksana.skrzypczak1@wp.plZgłoszenie powinno zawierać numer gromady, ilość zuchów + kadry.Rajd organizuje Natalia Ciesielska, Roksana Skrzypczak i Karolina  

nasz fanpage

ciasteczka

hpnm.pl używa ciasteczek w celu dostarczenia jak najlepszych wrażeń z korzystania ze strony. Jeżeli nie wiesz, do czego służą i jak działają pliki cookies, zapoznaj się z tym artykułem z Wikipedii.

Ciasteczka możesz kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Jeżeli ustawienia zezwalają na użycie plików cookies oznacza to, że zgadzasz się na ich wykorzystanie przez stronę hpnm.pl