Rajd Harcerski "REALGAME"

Serdecznie zapraszamy wszystkich Harcerzy i Harcerki na rajd dla drużyn harcerskich "REALGAME". Odbędzie się 16.01.2016 roku w godzinach 9:00-15:00 na terenie Rataj, koszt to 5 zł od osoby. Zadania będą przygotowane na patrol 6 osobowy. Aby się zgłosić należy do 1.01.2016:- wpłacić pieniądze za patrol na konto podane w regulaminie, w tytule przelewu „składka zadaniowa na Rajd Harcerski „REALGAME” patrol (nazwa patrolu) + ilość osób”- wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy oraz skan podpisanej przez pełnoletniego instruktora (patrolowego) deklaracji ochrony życia na podany poniżej adresKontakt: e-mail: sylwia.burdziuk@gmail.com      tel: 734-460-289Więcej informacji znajdziecie w mejlu.

nasz fanpage

ciasteczka

hpnm.pl używa ciasteczek w celu dostarczenia jak najlepszych wrażeń z korzystania ze strony. Jeżeli nie wiesz, do czego służą i jak działają pliki cookies, zapoznaj się z tym artykułem z Wikipedii.

Ciasteczka możesz kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Jeżeli ustawienia zezwalają na użycie plików cookies oznacza to, że zgadzasz się na ich wykorzystanie przez stronę hpnm.pl