Otwarte spotkanie Komendy Hufca

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na indywidualne spotkania podczas posiedzenia Komendy Hufca Poznań Nowe Miasto. Jest to możliwość na poruszenie i przedyskutowanie nurtujących Was spraw, podzielenia się swoimi pomysłami i spostrzeżeniami, porozmawiania o bieżących sukcesach i wyzwaniach...Spotkanie to odbędzie się 12 kwietnia od godz. 17.00 w Hufcu. Osoby zainteresowane spotkaniem się z nami, prosimy o mailowe zgłoszenie chęci swojego przybycia (z ewentualną tematyką) do 5 kwietnia do godz. 21.00.Gdy nie będzie zainteresowania spotkaniem z nami zastrzegamy sobie możliwość odwołania Komendy Hufca w powyższym terminie.

nasz fanpage

ciasteczka

hpnm.pl używa ciasteczek w celu dostarczenia jak najlepszych wrażeń z korzystania ze strony. Jeżeli nie wiesz, do czego służą i jak działają pliki cookies, zapoznaj się z tym artykułem z Wikipedii.

Ciasteczka możesz kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Jeżeli ustawienia zezwalają na użycie plików cookies oznacza to, że zgadzasz się na ich wykorzystanie przez stronę hpnm.pl