Nowy KOMENDANT Chorągwi Wielkopolskiej

Po 24-latach zmienił się komendant Wielkopolskiej Chorągwi ZHP. Pełniący tę funkcję harcmistrz Jarosław Rura wyczerpał już wszystkie kadencje i zjazd chorągwi wybrał nowego komendanta. Przez najbliższe cztery lata będzie nim Tomasz Kujaczyński w Poznania, wieloletni instruktor związany z Hufcem Jeżyce, długoletni drużynowy drużyny reprezentacyjnej chorągwi. Podczas głosowania dostał poparcie 70 spośród 105 harcerskich delegatów. Nowy komendant na co dzień jest pracownikiem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Lesznie.  Wielkopolska Chorągiew ZHP jest jedną z największych w kraju, zrzesza prawie 11 tysięcy zuchów, harcerzy i instruktorów. 

nasz fanpage

ciasteczka

hpnm.pl używa ciasteczek w celu dostarczenia jak najlepszych wrażeń z korzystania ze strony. Jeżeli nie wiesz, do czego służą i jak działają pliki cookies, zapoznaj się z tym artykułem z Wikipedii.

Ciasteczka możesz kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Jeżeli ustawienia zezwalają na użycie plików cookies oznacza to, że zgadzasz się na ich wykorzystanie przez stronę hpnm.pl