Lista E-MAILOWA!

LISTA E-mailowa HUFCA- nadszedł czas na odświeżenie listy mailingowej hufca. Proszę zatem aby KAŻDY kto jest zainteresowany otrzymywaniem maili z hufca wypełnił poniższy formularz. Proszę o przekazanie tego linku w swoich środowiskach i dopilnowanie aby Wasza kadra go uzupełniła. W razie pytań, wątpliwości zapraszam do mnie. Mam nadzieje, że usprawni to Nam przepływ informacji w hufcu. Czas na wypełnienie formularza do 1 lutego 2016. Po tym terminie tylko osoby które go wypełnią będą otrzymywać maile z hufca.

nasz fanpage

ciasteczka

hpnm.pl używa ciasteczek w celu dostarczenia jak najlepszych wrażeń z korzystania ze strony. Jeżeli nie wiesz, do czego służą i jak działają pliki cookies, zapoznaj się z tym artykułem z Wikipedii.

Ciasteczka możesz kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Jeżeli ustawienia zezwalają na użycie plików cookies oznacza to, że zgadzasz się na ich wykorzystanie przez stronę hpnm.pl