KONKURS - kartki świąteczne!

Wpadłam na pewien pomysł, do którego realizacji potrzebuję Waszej pomocy! Zbliżają się święta (duuużymi krokami). Proponuję wykonanie hufcowych kartek świątecznych. Wygrany projekt zostanie zrealizowany i wydrukowany, a Wy będziecie mogli przekazać takie kartki do swoich sojuszników ;) Do dzieła! Kto zaprojektuje kartkę?( jako że czas jest ograniczony, zadanie musi być zrealizowane w tym przyszłym tygodniu). Pomożecie? Projekty wysyłajcie na maila hufca. Pozdrawiam,phm. Anna Koprowska 

nasz fanpage

ciasteczka

hpnm.pl używa ciasteczek w celu dostarczenia jak najlepszych wrażeń z korzystania ze strony. Jeżeli nie wiesz, do czego służą i jak działają pliki cookies, zapoznaj się z tym artykułem z Wikipedii.

Ciasteczka możesz kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Jeżeli ustawienia zezwalają na użycie plików cookies oznacza to, że zgadzasz się na ich wykorzystanie przez stronę hpnm.pl