GRUDZIEŃ - dyżur hufca

Informuję, że OSTATNI W TYM ROKU dyżur hufca odbędzie się 23 grudnia w godzinach 16:00 - 18:00. Po tym terminie ŻADNE faktury ani biwaki z grudnia nie zostaną rozliczone. Dlatego wszystkie biwaki, które odbyły się w grudniu, muszą być rozliczone na tym dyżurze. Z uwagi na to, że odbyło się ich kilka, proszę o godzinowe zapowiedzenie się na dyżurze. Oprócz tego, proszę o informację odnośnie tego, kto się zjawi na tym dyżurze i na jakie kwoty będzie miał faktury. Zapraszam do biura. Pozdrawiamphm Joanna Kolanowska  

nasz fanpage

ciasteczka

hpnm.pl używa ciasteczek w celu dostarczenia jak najlepszych wrażeń z korzystania ze strony. Jeżeli nie wiesz, do czego służą i jak działają pliki cookies, zapoznaj się z tym artykułem z Wikipedii.

Ciasteczka możesz kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Jeżeli ustawienia zezwalają na użycie plików cookies oznacza to, że zgadzasz się na ich wykorzystanie przez stronę hpnm.pl