DYŻURY MARZEC!

Czuwaj!

 
Ostatni dyżur w marcu odbędzie się w środę 30.03. od 16:30 - 18:00. Zapraszam wszystkie osoby chcące rozliczyć faktury, wpłacić składki itd. Na dyżurze będzie pwd. Klaudia Durowicz. Proszę o deklarację do poniedziałku (28.03.), kto zjawi się na dyżurze, na maila hufca lub bezpośrednio do druhny Klaudii. Jest to ostatni dyżur, na którym można rozliczyć faktury marcowe. 
 

Przypominam również o konieczności zapłaty składek członkowskich za I kwartał 2016 roku (styczeń-luty-marzec). Termin mija na ostatnim dyżurze marcowym!

W przypadku braku zainteresowania, dyżur zostanie odwołany.
 
Osoby rozliczające biwaki, proszę o kontakt, w celu umówienia się indywidualnie na rozliczenie ze mną.
 
Pozdrawiam
phm Joanna Kolanowska

 

nasz fanpage

ciasteczka

hpnm.pl używa ciasteczek w celu dostarczenia jak najlepszych wrażeń z korzystania ze strony. Jeżeli nie wiesz, do czego służą i jak działają pliki cookies, zapoznaj się z tym artykułem z Wikipedii.

Ciasteczka możesz kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Jeżeli ustawienia zezwalają na użycie plików cookies oznacza to, że zgadzasz się na ich wykorzystanie przez stronę hpnm.pl