Śpiewogranie!

Czuwaj, 444 Poznańska Drużyna Harcerska "Jar" ma przyjemność zaprosić wszystkich harcerzt, harcerzy starszych i wędrowników na wspólne śpiewogranie, które odbędzie się 11 marca 2017r. w Domu Kultury na os. Polan 100. Zaczynamy o godzinie 19:00. Zasady są proste - wstęp nic was nie kosztuje, mile widziane są wszystkie instrumenty, wszystkie głosy, repertuar będzie szeroki, a odważnym proponujemy udział w jam session! Do zobaczenia i usłyszenia! 

nasz fanpage

ciasteczka

hpnm.pl używa ciasteczek w celu dostarczenia jak najlepszych wrażeń z korzystania ze strony. Jeżeli nie wiesz, do czego służą i jak działają pliki cookies, zapoznaj się z tym artykułem z Wikipedii.

Ciasteczka możesz kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Jeżeli ustawienia zezwalają na użycie plików cookies oznacza to, że zgadzasz się na ich wykorzystanie przez stronę hpnm.pl